Energia
Sektor energetyczny ze względu na swoją różnorodność i złożoność stawia wysokie wymagania w zakresie ochrony przed korozją swoich urządzeń. Nasza szeroka gama certyfikowanych produktów konfiguruje szereg skutecznych rozwiązań zarówno dla nowych konstrukcji, jak i dla istniejących konstrukcji.

Energia Cieplna

Ochrona przed korozją elektrociepłowni jest wymagająca ze względu na wyjątkowo agresywne środowisko. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach CIN Performance Coatings o sprawdzonej, długotrwałej ochronie antykorozyjnej i estetyce.

Energia Słoneczna

Energia słoneczna jest obecnie jednym z głównych źródeł energii odnawialnej, wykazującym silny wzrost. W CIN Performance Coatings znajdziesz najlepsze rozwiązania do ochrony konstrukcji stalowych.

Energia Wiatrowa

CIN Performance Coatings jest partnerem światowych liderów w produkcji wież wiatrowych. Ze względu na trudność w utrzymaniu sprzętu wiatrowego, zastosowane systemy powłok muszą zapewniać długotrwałe działanie oraz minimalne czasy i koszty konserwacji, nawet w agresywnym środowisku.

Energia Wodna

Elektrownie wodne są projektowane pod kątem wysokich wymagań, aby wytrzymać agresywne środowisko. W CIN Performance Coatings znajdziesz najlepsze rozwiązania do ochrony kanałów, bram, rur i generatorów.

Systemy elektryczne

W CIN Performance Coatings znajdziesz najlepsze rozwiązania do powlekania elementów elektrycznych, które łączą estetyczne elementy z funkcjonalnymi, w zależności od przeznaczenia i ekspozycji środowiskowej.