Markets Zaangażowany w zrównoważony rozwój i świadomy wpływu naszej działalności na środowisko, CIN Performance Coatings formułuje produkty przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, zgodnie z najsurowszymi normami. CIN Performance Coatings to idealny partner biznesowy dla każdego segmentu rynku.

Opakowania

Rynek powłok opakowaniowych obejmuje bardzo różne segmenty, od opakowań kosmetyków po butle gazowe i pojemniki metalowe. CIN Performance Coatings oferuje szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do najróżniejszych procesów aplikacji.

Przemysł

Nasz sukces opiera się na metodologii pracy, która sprzyja ścisłej współpracy z naszymi klientami i jest stale skoncentrowana na ich potrzebach. Mamy długą tradycję w opracowywaniu rozwiązań powłokowych dla wielu rynków przemysłowych.

Transport

Przemysł transportowy narzuca surowe specyfikacje dotyczące właściwości technicznych powłok. CIN Performance Coatings przedstawia rozwiązania dostosowane do naszych klientów, mające na celu poprawę ich produktywności i satysfakcji.

Markets