Markets Zaangażowany w zrównoważony rozwój i świadomy wpływu naszej działalności na środowisko, CIN Performance Coatings formułuje produkty przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, zgodnie z najsurowszymi normami. CIN Performance Coatings to idealny partner biznesowy dla każdego segmentu rynku.

ACE

Działając w trudnych warunkach, narażonych na działanie warunków atmosferycznych i narażonych na wysokie poziomy korozji, urządzenia ACE wymagają solidnej ochrony, która łączy doskonałe wykończenie z wymaganiami mechanicznymi. Odkryj najlepsze rozwiązania w CIN Performance Coatings.

Architektoniczne

Naszym celem i zaangażowaniem jest dorównać kreatywności tych, którzy projektują i budują przyszłość. Znajdujemy najlepsze rozwiązania, które łączą swobodę twórczą ze zrównoważonym rozwojem i wymogami ochrony.

Budynki i infrastruktura

W przypadku dużych projektów inżynieryjnych kluczowe znaczenie mają bezpieczeństwo, estetyka i trwałość. Znajdź najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony antykorozyjnej, pasywnej ochrony przeciwpożarowej, ochrony betonu i podłóg.

Energia

Sektor energetyczny ze względu na swoją różnorodność i złożoność stawia wysokie wymagania w zakresie ochrony przed korozją swoich urządzeń. Nasza szeroka gama certyfikowanych produktów konfiguruje szereg skutecznych rozwiązań zarówno dla nowych konstrukcji, jak i dla istniejących konstrukcji.

Obiekty górnicze i przemysłowe

Ze względu na szczególnie trudne warunki, ochrona obiektów przemysłowych i górniczych jest dużym wyzwaniem w branży, ponieważ muszą one spełniać wiele wymagań. Znajdź najlepsze rozwiązania do ochrony tych obiektów.

Olej i gaz

Oferta produktów CIN Performance Coatings dla wymagającego sektora ropy i gazu obejmuje najlepsze rozwiązania wydłużające żywotność wszystkich konstrukcji stalowych, zbiorników i rur, jednocześnie minimalizując przestoje w pracach konserwacyjnych i naprawczych.

Opakowania

Rynek powłok opakowaniowych obejmuje bardzo różne segmenty, od opakowań kosmetyków po butle gazowe i pojemniki metalowe. CIN Performance Coatings oferuje szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do najróżniejszych procesów aplikacji.

Przemysł

Nasz sukces opiera się na metodologii pracy, która sprzyja ścisłej współpracy z naszymi klientami i jest stale skoncentrowana na ich potrzebach. Mamy długą tradycję w opracowywaniu rozwiązań powłokowych dla wielu rynków przemysłowych.

Transport

Przemysł transportowy narzuca surowe specyfikacje dotyczące właściwości technicznych powłok. CIN Performance Coatings przedstawia rozwiązania dostosowane do naszych klientów, mające na celu poprawę ich produktywności i satysfakcji.

Żywność i woda

Znany z wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny, przemysł spożywczy to bardzo wymagający sektor. Znajdź najlepsze rozwiązania dla różnych sytuacji.

Markets