Przemysł
Nasz sukces opiera się na metodologii pracy, która sprzyja ścisłej współpracy z naszymi klientami i jest stale skoncentrowana na ich potrzebach. Mamy długą tradycję w opracowywaniu rozwiązań powłokowych dla wielu rynków przemysłowych.

Anteny satelitarne

Posiadamy rozwiązania dla rynku anten satelitarnych, które łączą estetyczny wygląd z odpowiednim wykonaniem i gwarantują ochronę odpowiednią do otoczenia.

Inne zastosowania przemysłowe

CIN Performance Coatings, ze swoim dużym doświadczeniem i współpracą z innymi podmiotami, oferuje różne rozwiązania dla innych rynków i segmentów w zastosowaniach przemysłowych.

Meble biurowe

Malowanie mebli może oznaczać wykreowanie odpowiedniego koloru i wykończenia, aby zamienić biurko w projekt. Nasze produkty oferują szereg funkcji, które sprawiają, że meble biurowe zawsze wyglądają jak najlepiej.

Narty i sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy jest stale narażony na noszenie, uderzenia, ścieranie i, w wielu przypadkach, na warunki atmosferyczne. CIN Performance Coatings przedstawia najlepsze rozwiązania do ochrony nart i sprzętu sportowego.

Trawnik i ogród

Powłoki do ogrodów powinny charakteryzować się estetycznym wyglądem, odpornością na warunki atmosferyczne i zużycie. CIN Performance Coatings posiada najlepsze rozwiązania na rynku dostosowane do tego konkretnego segmentu rynku.

Wyposażenie przemysłowe

CIN Performance Coatings oferuje niezliczone rozwiązania dla urządzeń przemysłowych, które wymagają powłoki zdolnej do pracy w trudnych warunkach.