Przemysł
Nasz sukces opiera się na metodologii pracy, która sprzyja ścisłej współpracy z naszymi klientami i jest stale skoncentrowana na ich potrzebach. Mamy długą tradycję w opracowywaniu rozwiązań powłokowych dla wielu rynków przemysłowych.

Anteny satelitarne

Posiadamy rozwiązania dla rynku anten satelitarnych, które łączą estetyczny wygląd z odpowiednim wykonaniem i gwarantują ochronę odpowiednią do otoczenia.

Inne zastosowania przemysłowe

CIN Performance Coatings, ze swoim dużym doświadczeniem i współpracą z innymi podmiotami, oferuje różne rozwiązania dla innych rynków i segmentów w zastosowaniach przemysłowych.

Meble biurowe

Malowanie mebli może oznaczać wykreowanie odpowiedniego koloru i wykończenia, aby zamienić biurko w projekt. Nasze produkty oferują szereg funkcji, które sprawiają, że meble biurowe zawsze wyglądają jak najlepiej.

Narty i sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy jest stale narażony na noszenie, uderzenia, ścieranie i, w wielu przypadkach, na warunki atmosferyczne. CIN Performance Coatings przedstawia najlepsze rozwiązania do ochrony nart i sprzętu sportowego.

Trawnik i ogród

Powłoki do ogrodów powinny charakteryzować się estetycznym wyglądem, odpornością na warunki atmosferyczne i zużycie. CIN Performance Coatings posiada najlepsze rozwiązania na rynku dostosowane do tego konkretnego segmentu rynku.

Urządzenia elektryczne

Powłoka urządzeń elektrycznych łączy w sobie zarówno aspekty estetyczne, jak i funkcjonalne, w zależności od środowiska ekspozycji i zamierzonego zastosowania. Tutaj znajdziesz najlepsze rozwiązania.

Wyposażenie przemysłowe

CIN Performance Coatings oferuje niezliczone rozwiązania dla urządzeń przemysłowych, które wymagają powłoki zdolnej do pracy w trudnych warunkach.